Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Przyjęcie urodzinowe córki zakończone policyjną interwencją

Giżyccy policjanci interweniowali w jednej z rodzin w Giżycku, gdzie hucznie obchodzono urodziny córki. Po przebadaniu rodziców na zawartość alkoholu w organizmie okazało się, że każde z nich miało ponad promil. Czwórka dzieci w wieku od 5 miesięcy do 13 lat została przekazana pod opiekę babci. Teraz o sytuacji rodziny zostanie powiadomiony sąd rodzinny i nieletnich.

Dzisiaj kilka minut po godzinie 3.00 w nocy oficer dyżurny giżyckiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o awanturze rodzinnej w jednym z mieszkań w Giżycku. Na miejsce został skierowany patrol policji.

Interweniujący funkcjonariusze w mieszkaniu zastali 35-letnią kobietę oraz jej czwórkę dzieci w wieku od 5 miesięcy do 13 lat. Z relacji kobiety wynikało, że tego dnia zorganizowali przyjęcie urodzinowe dla córki, na które zaprosili swoich znajomych. Przyznała, że wszyscy pili alkohol. W pewnym momencie jej mąż wszczął awanturę, podczas której miał ją uderzyć, popychać, szarpać i wyzywać, po czym wyszedł. W trakcie interwencji do mieszkania wrócił mężczyzna, który zaprzeczył oskarżeniom żony i twierdził, że pokłócił się ze znajomym. Oboje zmieniali okoliczności całego zdarzenia.

Z uwagi na to, że od obojga rodziców było czuć zapach alkoholu, a rozgardiasz jaki panował w mieszkaniu wskazywał na to, że odbyło się przyjęcie alkoholowe, funkcjonariusze przebadali rodziców na zawartość alkoholu w organizmie. Okazało się, że zarówno matka jak i ojciec mieli ponad promil. Z uwagi na stan nietrzeźwości rodziców, małoletnie dzieci przekazano pod opiekę babci.

Teraz o sytuacji rodzinnej zostanie powiadomiony sąd rodzinny i nieletnich.