Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zawody strzeleckie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji

Na strzelnicy „Myśliwskiej” w Giżycku odbyły się zawody strzeleckie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku. Do zmagań przystąpiły drużyny złożone z przedstawicieli samorządu, przedstawicieli służb mundurowych i przedstawicieli instytucji działających na rzecz poprawy bezpieczeństwa. Turniej był nie tylko okazją do spotkania w koleżeńskiej i sportowej atmosferze, ale także sposobnością do zapoznania się z bronią oraz zaprezentowania swoich umiejętności.

Zawody strzeleckie odbyły się w miniony piątek (14.07.2017 r.) na strzelnicy „Myśliwskiej” w Giżycku. Do udziału w turnieju zostały zaproszone lokalne samorządy z powiatu giżyckiego, przedstawiciele innych służb mundurowych oraz przedstawiciele instytucji działających na rzecz poprawy bezpieczeństwa. Trzy osobowe drużyny walczyły w dwóch kategoriach. Pierwszą konkurencją było strzelanie z broni krótkiej, natomiast w drugiej odsłonie zmagań, zawodnicy strzelali z popularnego „kałacha” AK47. Zwycięzcami turnieju okazali się reprezentanci Ogniwa Konwojowego Komendy Powiatowej Policji w Giżycku. Drugą lokatę zajęli zawodnicy z 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej im. Zawiszy Czarnego, natomiast na trzecim miejscu usytuowali się Emeryci policyjni z giżyckiej komendy. Indywidualnie najlepszym strzelcem z broni krótkiej okazał się Bokuniewicz Artur z 92 pkt. natomiast najlepszym strzelem z AK47 okazał się Pluta Adam z 95 pkt. Nad właściwym przebiegiem imprezy czuwali instruktorzy strzelectwa z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku.

Najlepsi otrzymali Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku, medale i dyplomy, a dla wszystkich uczestników na zakończenie czekała grochówka.