Komenda Powiatowa Policji w Giżycku


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Komenda

 2. Kierownictwo

 3. Spotkali się z najmłodszymi, aby porozmawiać o bezpieczeństwie

  Giżyccy policjanci spotkali się z przedszkolakami z Przedszkola „Koralik” w Giżycku. Spotkania odbywają się w ramach akcji ,,Otwarte Jednostki Policji – Do Źródeł Wiedzy o Bezpieczeństwie””. Funkcjonariusze rozmawiają z najmłodszymi o bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz przypominają o bezpiecznej postawie jaką należy przyjąć podczas spotkania się z psem pozostawionym bez opieki, który jest agresywny. Nie obyło się bez pamiątkowych zdjęć ze stróżami prawa.

 4. Wydział Kryminalny

 5. Przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym. Stracili prawo jazdy

  W miniony weekend kolejnych dwóch kierowców straciło prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o ponad 50 km/h. Oprócz utraty uprawnień, kierowcy otrzymali mandat i punkty karne

 6. Giżycko

 7. Rejon V

 8. Policjanci nadal poszukują zaginionej 83 - letniej mieszkanki miejscowości Wężówka

  Policjanci nadal poszukują zaginionej 83 - letniej Heleny Milewskiej. Kobieta 4 sierpnia br o godz. 16.00 wyszła z domu na spacer z kijkami do Nordic Walking i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu. Jeżeli wiesz, gdzie przebywa zaginiona skontaktuj się z jednostką Policji pod numerem 87 429 92 00 lub 112.

 9. Rejon III

 10. Zostań jednym z Nas!

  Policyjni wodniacy, przewodnicy psów, motocykliści z wydziałów ruchu drogowego, antyterroryści, specjaliści z zakresu kryminalistyki, dociekliwi kryminalni i gotowi na wszystko policjanci z prewencji - dla wielu z nich obowiązki służbowe i zadania jakie są przed nimi stawiane, są także okazją do rozwijania swoich zainteresowań, łączenia hobby z pracą, a także zdobywania zupełnie nowych doświadczeń.