Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Popełnił wykroczenie, a został zatrzymany bo był poszukiwany

Policjanci ruchu drogowego giżyckiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę audi, który popełnił wykroczenie w ruchu drogowym. Okazało się, że 28-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Ełku do odbycia kary pozbawienia wolności. Trafił do aresztu.

Wczoraj (13.08.2019 r.) funkcjonariusze giżyckiej drogówki pełnili służbę na DK-59, realizując ustawowe zadania, zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę osobowego Audi, który dopuścił się wykroczenia poprzez niestosowanie się do znaku P-4 „linia podwójna ciągła”. Kierowca nie kwestionował swojego zachowania i przyjął mandat karny w wysokości 200 złotych. Podczas sprawdzania danych kierującego w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Ełku do odbycia kary pozbawienia wolności. 45-latek na swoim koncie miał zarówno wykroczenia jak i przestępstwa, a w tym przywłaszczenie powierzonej mu rzeczy.

Zaraz po kontroli drogowej, mężczyzna został przewieziony do KPP w Giżycku, gdzie trafił do policyjnego aresztu oczekując na konwój do Aresztu Śledczego w Suwałkach.