Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wspólnie zadbajmy o nasze życie i zdrowie. Policjanci przypominają o obowiązujących ograniczeniach w czasie pandemii koronawirusa

Pamiętajmy, że życie i zdrowie każdego z nas to najcenniejszy dar jaki mamy. Panująca obecnie pandemia to bardzo trudny czas dla nas wszystkich, ponieważ żyjemy z dużym obciążeniem różnych ograniczeń i izolacji, co w pewnym stopniu zakłóca nasze codzienne funkcjonowanie. Giżyccy policjanci apelują o zasłanianie ust i nosa w przestrzeni, gdzie nie możemy zachować dystansu i bezpiecznej odległości.

Giżyccy policjanci prowadzą działania informacyjne dotyczące bezpieczeństwa w zakresie obowiązujących obostrzeń w związku z panującą pandemią koronawirusa. W ramach tych działań funkcjonariusze proszą i apelują o zakrywanie ust i nosa w miejscach, gdzie nie możemy zachować dystansu i bezpiecznej odległości. W związku z tym policjanci odwiedzają placówki m.in. handlowe i przypomnają o tym obowiązku.

Zadbajmy o siebie i innych zasłaniajmy usta i nos w autobusie, tramwaju, pociągu, a także w sklepie, galerii handlowej, banku, na poczcie, w przychodni, w szpitalu tam, gdzie spotykamy się z większą liczbą osób.

Pamiętajmy, że w dalszym ciągu walczymy z koronawirusem i dla wspólnego bezpieczeństwa wszyscy musimy przestrzegać przepisów związanych z ograniczeniem rozprzestrzeniania się wirusa.

Szczegółowe informacje i aktualne przepisy można znaleźć na stronie:

https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

 

Powrót na górę strony