Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dwóch policjantów z Giżycka przeszło na emeryturę. Razem przepracowali 48 lat

Podinsp. Tomasz Żakiewicz oraz asp. szt. Andrzej Pietnoczka z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku zakończyli służbę i przeszli na emeryturę. W policji przepracowali łącznie 48 lat.

Wczoraj (22.02.2021 r.) dwóch policjantów podinsp. Tomasz Żakiewicz oraz asp. szt. Andrzej Pietnoczka zakończyli służbę w policji i przeszli na zasłużoną emeryturę. Podziękowania za wieloletnią współpracę, zaangażowanie i wzorową służbę składają komendanci, kadra kierownicza, policjanci i pracownicy giżyckiej komendy. Podziękowania także spłynęły na ręce Tomasza Żakiewicza z Prokuratury Rejonowej w Giżycku za dobrą, rzetelną i wieloletnią współpracę.

Tomasz Żakiewicz w służbie przepracował 25 lat. Od początku związany był z wydziałem kryminalnym, służbę zakończył realizując zadania na stanowisku Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Giżycku. Natomiast Andrzej Pietnoczka od samego początku wspierał wydział prewencji, służbę zakończył realizując zadania na stanowisku Kierownika Posterunku Policji w Wydminach.

Pozostając z wyrazami szacunku i pamięci, życzymy wiele zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej służby oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, realizacji swoich pasji i zainteresowań, dalszych planów i zamierzeń, wspieranych dobrym zdrowiem!

Spokojnej emerytury w gronie najbliższych!

Powrót na górę strony