Rejon II - Komenda Powiatowa Policji w Giżycku

Rejon 2

 mł. asp. Marcin Gregorczyk

tel. 47 735 22 54, pokój 215

tel. kom. 887 876 078

 

ulice:

3 Maja, Aleja 1 Maja numery nieparzyste, Batorego, Drzymały, Gimnazjalna, Hetmańska, T. Kościuszki od skrzyżowania z ulicą Alei I Maja do skrzyżowania z ulicą Konarskiego, Jasna, Kasztelańska, Konarskiego, Kopernika, Koszarowa, Krótka, Mazurska, Mickiewicza od skrzyżowania z ulicą Alei 1 Maja do skrzyżowania z ulicą Konarskiego, Nowowiejska, Obwodowa od skrzyżowania z ulicą Świderską do Ronda Solidarności, Okrzei, Olsztyńska numery parzyste, Pl. Marsz. J. Piłsudskiego, Pocztowa, Pomorska, Rajska, Rondo Solidarności, Sikorskiego, Sportowa, Wesoła, Wilanowska.

 

Plan priorytetowy dla rejonu służbowego nr 2

Zdiagnozowane zagrożenie nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu Działania Priorytetowego w okresie 01.02.2021 – 31.07.2021 r.

Opis zdiagnozowanego problemu/zagrożenia:

Na ul. Sikorskiego w Giżycku w pobliżu bloku nr 3B dochodzi do grupowania się osób w wieku 20-50 lat. Osoby te spożywają alkohol oraz zanieczyszczają miejsce publiczne butelkami, papierosami oraz puszkami po alkoholu. Do zachowań tych dochodzi w różne dni tygodnia, szczególnie w godz. 15.00 - 23.00

 

Cel do osiągnięcia:

Ograniczenie wykroczeń.

 

Ważne informacje dla mieszkańców:

Widzisz zagrożenie w Twojej okolicy? Reaguj, powiadamiaj swojego dzielnicowego a w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia dzwoń pod numer alarmowy lub zaznacz miejsce i problem poprzez Krajową Mapę Zagrożenia Bezpieczeństwa bądź korzystaj z aplikacji na telefon komórkowy „Moja Komenda”.


 

Powrót na górę strony