Rejon IV - Komenda Powiatowa Policji w Giżycku

Rejon 4 

 mł. asp. Monika Jach 

 tel. 87 429 92 43, pokój 212

tel. kom. 887 876 189

 

ulice:

Aleja 1 Maja numery parzyste od skrzyżowania z ulicą Daszyńskiego do Ronda Solidarności, Daszyńskiego numery nieparzyste, Jagiełły numery parzyste do skrzyżowania z ulicą Kazimierza Wielkiego, Kazimierza Wielkiego numery nieparzyste od skrzyżowania z ulicą Jagiełły do skrzyżowania z ulicą Królowej Jadwigi, Kombatantów, Królowej Jadwigi, Obwodowa od Ronda Solidarności do skrzyżowania z ulicą Aleja Lipowa, Wodociągowa.

Plan priorytetowy dla rejony służbowego nr 4

Zdiagnozowane zagrożenie nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu Działania Priorytetowego w okresie 01.08.2019 – 31.01.2020 r.

Opis zdiagnozowanego problemu/zagrożenia:

W Giżycku na ul. Królowej Jadwigi przy sklepie „Kieliszek” grupują się osoby, które zakłócają porządek publiczny, spożywają alkohol i zaśmiecają teren.

 

Cel do osiągnięcia:

Ograniczenie wykroczeń.

 

Ważne informacje dla mieszkańców:

Widzisz zagrożenie w Twojej okolicy? Reaguj, powiadamiaj swojego dzielnicowego a w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia dzwoń pod numer alarmowy lub zaznacz miejsce i problem poprzez Krajową Mapę Zagrożenia Bezpieczeństwa bądź korzystaj z aplikacji na telefon komórkowy „Moja Komenda”.