Rejon VII
Rejon 7

asp. Marcin Gregorczyk
tel. 47 7352 254, pokój 215
tel. kom. 887 876 078
e-mail: dzielnicowy.gizycko7@ol.policja.gov.pl
Uwaga!
"Podany adres e-mail ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.
W przypadku nie odebrania telefonu przez dzielnicowego, w sprawach niecierpiących zwłoki proszę dzwonić pod numer alarmowy 112”
gmina Giżycko:
Antonowo, Bogacko, Bogaczewo, Doba, Dziewiszewo, Fuleda, Gorazdowo, Guty, Kalinowo, Kamionki, Kozin, Perkunowo, Piękna Góra, Poganty, Róg Pierkunowski, Sterławki Małe, Sterławki Średnie, Strzelce, Szczybały Giżyckie, Wilkaski, Wilkasy, Wola Bogaczkowska, Wronka, Wrony, Wrony Nowe.
Plan priorytetowy dla rejonu służbowego nr 7
Zdiagnozowane zagrożenie, nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu Działania Priorytetowego w okresie 01.02.2026 r. – 31.07.2026 r.
Opis zdiagnozowanego problemu/zagrożenia:
W rejonie służbowym nr 7, w m. Bogaczewo - rejon przystanku autobusowego oraz sklepu spożywczego, dochodzi do spożywania alkoholu przez osoby w wieku 18 - 60 lat. Do wymienionych zachowań dochodzi we wszystkie dni tygodnia, ze szczególnym nasileniem w godz: od 10:00 do 18:00. Teren ten nie jest objęty monitoringiem wizyjnym. Opisane zachowania prowadzą do obniżenia poczucia bezpieczeństwa mieszkanców oraz osób przemieszczajacych się we wskazanym terenie, a także zaśmiecania tereniu.
Cel do osiągnięcia:
Ograniczenie wykroczeń. Podmioty współpracujące: Urząd Gminy Giżycko, Nadleśnictwo Giżycko, Sołtys, Sklep spozywczy w m. Bogaczewo.
Ważne informacje dla mieszkańców:
Widzisz zagrożenie w Twojej okolicy? Reaguj, powiadamiaj swojego dzielnicowego a w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia dzwoń pod numer alarmowy lub zaznacz miejsce i problem poprzez Krajową Mapę Zagrożenia Bezpieczeństwa bądź korzystaj z aplikacji na telefon komórkowy „Moja Komenda”.