Miasto Ryn - Komenda Powiatowa Policji w Giżycku

Miasto Ryn

Rejon 1

asp. szt. Kamil Aleksiun
 
tel. 47 735 23 70 - miasto Ryn

tel. kom. 887 876 210

obejmujący ulice:
Kopernika, PlacWolności, Ratuszowa, Kościuszki, Konrada Wallenroda, Traugutta, Nowickiego, Polna, Partyzantów, Szkolna, Mazurska, Portowa, Rybaka, Lipowa, Cicha, Zielona, Ogrodowa, Słoneczna, Brzozowa, Zamiejska, Krzywa, Wiejska.

Plan priorytetowy dla rejonu służbowego nr 1.

Zdiagnozowane zagrożenie nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu Działania Priorytetowego w okresie 01.08.2020 – 31.01.2021 r.

Opis zdiagnozowanego problemu/zagrożenia:

W Rynie na targowisku miejskim przy ul. Plac Wolności, ul. Traugutta dochodzi do grupowania się osób.  Osoby te spożywają alkohol, palą papierosy oraz zaśmiecają teren targowiska.  Do tych zachowań dochodzi w różne dni tygodnia w godzinach wieczorowo-nocnych w różne dni tygodnia. W pobliżu znajduje się sklep monopolowy, gdzie w/w osoby zakupują alkohol i następnie grupują się na targowisku.

Cel do osiągnięcia:

Ograniczenie przestępstw i wykroczeń.

Ważne informacje dla mieszkańców:

Widzisz zagrożenie w Twojej okolicy? Reaguj, powiadamiaj swojego dzielnicowego a w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia dzwoń pod numer alarmowy lub zaznacz miejsce i problem poprzez Krajową Mapę Zagrożenia Bezpieczeństwa bądź korzystaj z aplikacji na telefon komórkowy „Moja Komenda”.

 

Powrót na górę strony