Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Miejskie eliminacje do Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W Szkole Podstawowej nr 3 w Giżycku odbyły się eliminacje miejskie do „Powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”. Głównym celem tego konkursu jest poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego, a szczególnie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży. Ponadto, podczas turnieju młodzi uczestnicy mają możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności w zakresie przepisów ruchu drogowego i prawidłowego poruszania się rowerem.

Wczoraj (13. 04. 2022 r.) w Szkole Podstawowej nr 3 w Giżycku odbyły się eliminacje miejskie do „Powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”. Głównym celem tego konkursu jest poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego, a szczególnie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży.

W eliminacjach miejskich do turnieju udział wzięły drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Podstawowej nr 7 w Giżycku. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwało jury składające się z policjantów Komendy Powiatowej Policji w Giżycku oraz przedstawicieli szkół biorących udział w konkursie.

Szkolne drużyny rywalizowały między sobą w konkurencjach sprawnościowych oraz teście teoretycznym z wiedzy o ruchu drogowym. Uczestnicy musieli pokonać rowerem tor przeszkód a także zmierzyć się z testem wiedzy dotyczącym przepisów w ruchu drogowym.

W dniu 21 kwietnia b.r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Giżycku odbędą się eliminacje powiatowe. Uczestnikom, którzy brali udział w eliminacjach miejskich dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom. Życzymy również powodzenia drużynom, które będą brały udział na eliminacjach powiatowych.

 • na zdjęciu znajdują się dzieci i młodzież stojące na schodach przed szkołą obok których stoją policjanci i opiekunowie dzieci
  miejskie eliminacje do Turnieju BRD
 • na zdjęciu znajduje się chłopiec jadący na rowerze i omijający przeszkody
  miejskie eliminacje do Turnieju BRD
 • na zdjęciu znajdują się dzieci stojące tyłem w kamizelkach odblaskowych przy torze przeszkód
  miejskie eliminacje do Turnieju BRD
 • na zdjęciu znajduje się chłopiec jadący na rowerze w kamizelce odblaskowej i kasku pokonujący tor przeszkód
  miejskie eliminacje do Turnieju BRD
 • na zdjęciu znajduje się chłopiec na rowerze pokonujący tor przeszkód
  miejskie eliminacje do Turnieju BRD
 • na zdjęciu znajduje się policjant sprawdzający przejazd chłopca na rowerze na torze przeszkód
  miejskie eliminacje do Turnieju BRD
 • na zdjęciu znajduje się policjantka na sali gdzie przy biurkach piszą test
  miejskie eliminacje do Turnieju BRD
 • na zdjęciu znajdują się dzieci siedzące przy stolikach w sali piszące test a za nimi przy oknie siedzą przy stole policjanci
  miejskie eliminacje do Turnieju BRD
 • na zdjęciu znajduje się policjantka wręczająca dzieciom dyplomy
  miejskie eliminacje do Turnieju BRD
Powrót na górę strony