Rejon 2

 asp. szt. Marek Mieszkowski

tel. 47 735 22 60, pokój 207

tel. kom. 887 876 085

 

ulice:

3 Maja, Aleja 1 Maja numery nieparzyste, Batorego, Drzymały, Gimnazjalna, Hetmańska, T. Kościuszki od skrzyżowania z ulicą Alei 1 Maja do skrzyżowania z ulicą Konarskiego, Jasna, Kasztelańska, Konarskiego, Kopernika, Koszarowa, Krótka, Mazurska, Mickiewicza od skrzyżowania z ulicą Alei 1 Maja do skrzyżowania z ulicą Konarskiego, Nowowiejska, Obwodowa od skrzyżowania z ulicą Świderską do Ronda Solidarności, Okrzei, Olsztyńska numery parzyste, Pl. Marsz. J. Piłsudskiego, Pocztowa, Pomorska, Rajska, Rondo Solidarności, Sikorskiego, Sportowa, Wesoła, Wilanowska.

 

Plan priorytetowy dla rejonu służbowego nr 2

Zdiagnozowane zagrożenie nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu Działania Priorytetowego w okresie 01.02.2022 r. – 31.07.2022 r.

Opis zdiagnozowanego problemu/zagrożenia:

W rejonie służbowym nr 2 w Giżycku ul. Jasna w okolicy garaży i ogródków działkowych, osoby pozostawiają różnego rodzaju odpady – śmieci, w wyniku czego powstało „dzikie wysypisko śmieci”. Do tego typu zachowań dochodzi o różnych porach dnia, w ciągu całego tygodnia. Teren, na którym pozostawiane są śmieci nie jest objęty monitoringiem wizyjnym. Z jednej strony składowanie odpadów i śmieci w miejscu do tego nie przeznaczonym stwarza niebezpieczeństwo dla środowiska i dla człowieka, z drugiej strony, zaśmiecanie w miejscu publicznym jest karalne.

Cel do osiągnięcia:

Ograniczenie wykroczeń.

 

Ważne informacje dla mieszkańców:

Widzisz zagrożenie w Twojej okolicy? Reaguj, powiadamiaj swojego dzielnicowego a w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia dzwoń pod numer alarmowy lub zaznacz miejsce i problem poprzez Krajową Mapę Zagrożenia Bezpieczeństwa bądź korzystaj z aplikacji na telefon komórkowy „Moja Komenda”.


 

Powrót na górę strony