Rejon III - Komenda Powiatowa Policji w Giżycku

Rejon 3 

asp. Joanna Czaplińska 

tel. 47 735 22 54, pokój 215

tel. kom. 601 402 390


ulice:
Aleja 1 Maja numery parzyste od skrzyżowania z ulicą Warszawską do skrzyżowania z ulicą Daszyńskiego, Daszyńskiego numery parzyste, T. Kościuszki, Jagiełły numery nieparzyste od ulicy Daszyńskiego do skrzyżowania z ulicą Staszica, Kętrzyńskiego, Mickiewicza, Osiedle XXX-lecia Wolnych Wyborów, Pionierska, Plac Targowy, Rondo Polskich Dzieci Wojny, Smętka, Traugutta, Warszawska numery nieparzyste, Wodociągowa numery nieparzyste od skrzyżowania z ulicą Warszawską do Ronda Polskich Dzieci Wojny i pozostałe numery od Ronda Polskich Dzieci Wojny do skrzyżowania z ulicą Jagiełły.

Plan priorytetowy dla rejonu służbowego nr 3

Zdiagnozowane zagrożenie nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu Działania Priorytetowego w okresie 01.08.2020 – 31.01.2021 rok

Opis zdiagnozowanego problemu/zagrożenia:

W Giżycku w rejonie sklepu "Szklanka" ul. Wodociągowa 9b za transformatorem grupują się osoby, które spożywają alkohol jednoczesnie zaśmiecają przyległy teren butelkami, kapslami. Z rozpoznania wynika, że często przychodzą tam osoby w wieku 20-50 lat. Do tych zjawisk dochodzi w rózne dni tygodnia, wieczorową porą.

 

Cel do osiągnięcia:

Ograniczenie wykroczeń.

 

Ważne informacje dla mieszkańców:

Widzisz zagrożenie w Twojej okolicy? Reaguj, powiadamiaj swojego dzielnicowego a w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia dzwoń pod numer alarmowy lub zaznacz miejsce i problem poprzez Krajową Mapę Zagrożenia Bezpieczeństwa bądź korzystaj z aplikacji na telefon komórkowy „Moja Komenda”.

Powrót na górę strony