Rejon III - Komenda Powiatowa Policji w Giżycku

Rejon 3 

 

asp. szt. Mariusz Andrzejewski

tel. 47 735 22 49, pokój 214

tel. kom. 887 876 466


ulice:
Aleja 1 Maja numery parzyste od skrzyżowania z ulicą Warszawską do skrzyżowania z ulicą Daszyńskiego, Daszyńskiego numery parzyste, T. Kościuszki, Jagiełły numery nieparzyste od ulicy Daszyńskiego do skrzyżowania z ulicą Staszica, Kętrzyńskiego, Mickiewicza, Osiedle XXX-lecia Wolnych Wyborów, Pionierska, Plac Targowy, Rondo Polskich Dzieci Wojny, Smętka, Traugutta, Warszawska numery nieparzyste, Wodociągowa numery nieparzyste od skrzyżowania z ulicą Warszawską do Ronda Polskich Dzieci Wojny i pozostałe numery od Ronda Polskich Dzieci Wojny do skrzyżowania z ulicą Jagiełły.

Plan priorytetowy dla rejonu służbowego nr 3

Zdiagnozowane zagrożenie nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu Działania Priorytetowego w okresie 01.02.2021 – 31.07.2021 rok

Opis zdiagnozowanego problemu/zagrożenia:

W Giżycku  w rejonie ul. T. Kościuszki 18 znajduje się znak B-36 ,,zakaz zatrzymywania się'' z umieszczoną tabliczką ,,dot. tylko chodnika'' do którego kierujący notorycznie się nie stosują. Do wyżej opisanych zjawisk dochodzi w różne dni tygodnia, o róźnych porach dnia.

 

Cel do osiągnięcia:

Ograniczenie wykroczeń.

 

Ważne informacje dla mieszkańców:

Widzisz zagrożenie w Twojej okolicy? Reaguj, powiadamiaj swojego dzielnicowego a w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia dzwoń pod numer alarmowy lub zaznacz miejsce i problem poprzez Krajową Mapę Zagrożenia Bezpieczeństwa bądź korzystaj z aplikacji na telefon komórkowy „Moja Komenda”.

Powrót na górę strony