Rejon 4 

 asp. Monika Korzeniowska - Jach

 tel. 47 735 22 62, pokój 212

tel. kom. 887 876 189

 

ulice:

Aleja 1 Maja numery parzyste od skrzyżowania z ulicą Daszyńskiego do Ronda Solidarności, Daszyńskiego numery nieparzyste, Jagiełły numery parzyste do skrzyżowania z ulicą Kazimierza Wielkiego, Kazimierza Wielkiego numery nieparzyste od skrzyżowania z ulicą Jagiełły do skrzyżowania z ulicą Królowej Jadwigi, Kombatantów, Królowej Jadwigi, Obwodowa od Ronda Solidarności do skrzyżowania z ulicą Aleja Lipowa, Wodociągowa.

Plan priorytetowy dla rejony służbowego nr 4

Zdiagnozowane zagrożenie nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu Działania Priorytetowego w okresie 01.02.2022 r. – 31.07.2022 r.

Opis zdiagnozowanego problemu/zagrożenia:

W Giżycku przy ul. Królowej Jadwigi 6 rejon sklepu spożywczo-monopolowego i Orlika dochodzi do grupowania się osób. Osoby te spożywają alkohol, palą papierosy oraz zaśmiecają teren. Do tych zachowań dochodzi w różne dni tygodnia, w godzinach popołudniowych i wieczorowych. Podczas grupowania się osób dochodzi do naruszenia norm społecznych, co powoduje zakłócenie porządku publicznego, a także obniża poczucie bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

Cel do osiągnięcia:

Ograniczenie wykroczeń.

Ważne informacje dla mieszkańców:

Widzisz zagrożenie w Twojej okolicy? Reaguj, powiadamiaj swojego dzielnicowego a w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia dzwoń pod numer alarmowy lub zaznacz miejsce i problem poprzez Krajową Mapę Zagrożenia Bezpieczeństwa bądź korzystaj z aplikacji na telefon komórkowy „Moja Komenda”.

 

Powrót na górę strony