Rejon V - Komenda Powiatowa Policji w Giżycku

Rejon 5 

 

 

asp. szt.  Mariusz Andrzejewski

tel. 47 735 22 49,  pokój 214

tel. kom. 887 876 466


ulice:

Armii Krajowej, Białostocka, Boczna, Boh. Westerplatte, Dąbrowskiego, Emilii Plater, Gdańska, Górna, Grodzieńska, Jagiełły numery nieparzyste od skrzyżowania z ulicą Staszica do skrzyżowania z ulicą Obwodową, Jeziorna, Kazimierza Wielkiego numery parzyste od skrzyżowania z Aleją Lipową do skrzyżowania z ulicą Przemysłową, Kolejowa, Obwodowa od skrzyżowania z ulicą Aleja Lipowa do miejscowości Bystry, Ogrodowa, Pasaż Portowy, Plac Dworcowy, Plac Grunwaldzki, Przejściowa, Przemysłowa, Róży Wiatrów, Sienkiewicza, Słowiańska, Staszica, Suwalska, Sybiraków, Szantowa, Szarych Szeregów, Trocka, Unii Europejskiej numery nieparzyste, Warmińska, Warszawska  numery parzyste, Wileńska, Generała Józefa Zajączka, Zielona, Żeglarska.

Plan priorytetowy dla rejonu służbowego nr 5

Zdiagnozowane zagrożenie, nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu Działania Priorytetowego w okresie 01.02.2021 r – 31.07.2021 r.

Opis zdiagnozowanego problemu/zagrożenia:

W rejonie służbowym nr 5 w Giżycku na ul. Szarych Szeregów 9 znajduje się plac do zawracania, mieści się on na uboczu w pobliżu klubu sportowego One Word gdzie głównie w godzinach popołudniowych oraz wieczornych grupuje się młodzież, która spożywa alkohol wbrew zakazowi oraz zaśmieca plac butelkami, puszkami (potłuczone butelki na terenie placu).

Cel do osiągnięcia:

Ograniczenie wykroczeń.

Ważne informacje dla mieszkańców:

Widzisz zagrożenie w Twojej okolicy? Reaguj, powiadamiaj swojego dzielnicowego a w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia dzwoń pod numer alarmowy lub zaznacz miejsce i problem poprzez Krajową Mapę Zagrożenia Bezpieczeństwa bądź korzystaj z aplikacji na telefon komórkowy „Moja Komenda”.

 

 

Powrót na górę strony