Rejon 3

 

st. asp. Karol Romanowicz

tel. 47 735 22 92

tel. kom. 887 876 209


 

Rejon obejmuje miejscowości:

Wydminy oraz Gmina Wydminy:

Wydminy, Berkowo, Biała Giżycka, Cybulki, Dudka, Franciszkowo, Gawliki Małe, Gębałki, Hejbuty, Krzywe, Malinka, Mazuchówka, Okrągłe, Pamry, Pańska Wola, Pańska Wola - Osada, Ranty, Radzie, Rostki, Siemionki, Skomack Mały, Szczepanki, Talki, Wężówka, Zelki

Plan priorytetowy dla rejonu służbowego nr 3.

Zdiagnozowane zagrożenie nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu Działania Priorytetowego w okresie 01.02.2022 r. – 31.07.2022 r.

Opis zdiagnozowanego problemu/zagrożenia:

W rejonie służbowym nr 3 w Wydminach ul. Zaułek Suwalski w ciągu tygodnia w godzinach od 7:00 do 20:00 dochodzi do grupowania się osób, które spożywają alkohol, co powoduje zakłócenie porządku publicznego, a także obniża poczucie bezpieczeństwa lokalnej społeczności oraz wpływa negatywnie na wizerunek gminy Wydminy, która jest atrakcją turystyczną Warmii i Mazur.

Cel do osiągnięcia:

Ograniczenie wykroczeń.

Ważne informacje dla mieszkańców:

Widzisz zagrożenie w Twojej okolicy? Reaguj, powiadamiaj swojego dzielnicowego, a w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia dzwoń pod numer alarmowy lub zaznacz miejsce i problem poprzez Krajową Mapę Zagrożenia Bezpieczeństwa, bądź korzystaj z aplikacji na telefon komórkowy „Moja Komenda”.


 

 

 

 

 

 

Powrót na górę strony