Komenda Powiatowa Policji w Giżycku


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Zamiłowanie do pamiątek zakończyło się zarzutami kradzieży

  Giżyccy policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o kradzież pamiątek i odzieży z jednego ze stoisk handlowych usytuowanych w Giżycku na ulicy Nadbrzeżnej. Pokrzywdzony straty wycenił na łączną kwotę ponad trzech tysięcy złotych. Zatrzymani to matka z synem, mieszkańcy Giżycka. Usłyszeli już zarzuty kradzieży.

 2. Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Żandarmerii Wojskowej przeprowadzili działania „Alkohol i Narkotyki”

  Przez cały dzień giżyccy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Żandarmerii Wojskowej prowadzili działania „Alkohol i Narkotyki”. Funkcjonariusze przebadali trzeźwość 631 kierowców na obecność alkoholu i narkotyków, zatrzymali 2 pijanych „za kółkiem”. Rekordzista miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie.

 3. Potrącenie na przejściu dla pieszych. Kierującą vw golfem oślepiło słońce

  Na przejściu dla pieszych w Giżycku na ulicy 1 – go Maja, 55-latka została potrącona przez osobówkę. Kobieta z urazem głowy i ręki została przetransportowana do szpitala. Kierująca była trzeźwa.

 4. Region: Są bezwględni i chciwi – oszuści działający metodą “na wnuczka” wciąż wykorzystują dobre serca seniorów

  80-letnia kobieta - pomimo ostrzeżeń męża - padła ofiarą oszustów. Z okna mieszkania położonego na 4 piętrze wyrzuciła wprost w ręce oszusta prawie 16 tysięcy złotych. Niestety – mimo informacji w mediach, plakatów, ulotek i ostrzeżeń płynących z wielu stron – starsze osoby wciąż padają ofiarami oszustów działających metodą “na wnuczka” i tracą oszczędności gromadzone od lat.

 5. Komenda

 6. Wypadek w miejscowości Wejdyki gmina Ryn, droga K 59. Policja ustala przyczyny zdarzenia.

  Wypadek w miejscowości Wejdyki gm. Ryn, dorga K 59. Doszło do zderzenia dwóch pojazdów, samochodu ciężarowego z osobówką. Ranna została pasażerka osobówki. Na miejscu wypatku trwają czynności – droga całkowicie zablokowana.

 7. Kierownictwo

 8. Wypadek na drodze krajowej nr 59

  Giżyccy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego na drodze krajowej nr 59 w miejscowości Wejdyki. W wyniku zdarzenia dwóch kierowców przetransportowano do szpitala

 9. Rejon II

 10. Jazda z nawigacją

  Dzisiaj na drodze powiatu giżyckiego doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. 21-letnia kierująca wjechała autem do przydrożnego rowu. Tłumaczyła, że jechała zgodnie z nawigacją. Na szczęście nikomu nic się nie stało.