Komenda Powiatowa Policji w Giżycku

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Awanse i gratulacje dla giżyckich policjantów

  W sali konferencyjnej Zamku w Rynie odbyły się obchody Święta Policji. Podczas uroczystości akty mianowania na wyższy stopień służbowy wręczał Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Tomasz Klimek oraz Komendant Powiatowy Policji w Giżycku mł. insp. Przemysław Rawa.

 2. Kierownictwo

 3. Kierując po alkoholu doprowadziła do zdarzenia drogowego

  Promil alkoholu w organizmie miała 48-letnia mieszkanka gminy Giżycko, która kierując hondą doprowadziła do zderzenia z innym autem. Kobieta straciła już prawo jazdy. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.

 4. Komenda

 5. Wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny

  Giżyccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci 58-letniego mieszkańca powiatu nowotomyskiego. Jego ciało wyłowiono wczoraj z Jeziora Boczne w gminie Giżycko.

 6. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 7. Giżycko

 8. Zawody strzeleckie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji

  Na strzelnicy „Myśliwskiej” w Giżycku odbyły się zawody strzeleckie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku. Do zmagań przystąpiły drużyny złożone z przedstawicieli samorządu, przedstawicieli służb mundurowych i przedstawicieli instytucji działających na rzecz poprawy bezpieczeństwa. Turniej był nie tylko okazją do spotkania w koleżeńskiej i sportowej atmosferze, ale także sposobnością do zapoznania się z bronią oraz zaprezentowania swoich umiejętności.

 9. Areszt za rozbój

  Sąd Rejonowy w Giżycku zadecydował o tymczasowym aresztowaniu 21-letniego mieszkańca Giżycka. Maciej W. podejrzany jest o rozbój do którego doszło w piątek około godziny 18.00 w Giżycku. Teraz młody mieszkaniec miasta odpowie przed sądem.

 10. Wydział Kryminalny