Komenda Powiatowa Policji w Giżycku

Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Nowe ograniczenia jasno mówią „Zakaz wychodzenia z domu osób do 18 roku życia bez opieki dorosłego”

  W związku z epidemią koronawirusa SARA-CoV-2 z dniem 1 kwietnia, aż do odwołania weszły w życie kolejne ograniczenia dotyczące m.in. poruszania/przemieszczania się osób niepełnoletnich. Przypominamy, że osoba, która nie ukończyła 18 roku życia, z domu może wyjść tylko pod opieką dorosłego opiekuna. Łamanie prawa może zakończyć się mandatem lub skierowaniem wniosku do sądu.

 2. Wypadek w miejscowości Wejdyki gmina Ryn, droga K 59. Policja ustala przyczyny zdarzenia.

  Wypadek w miejscowości Wejdyki gm. Ryn, dorga K 59. Doszło do zderzenia dwóch pojazdów, samochodu ciężarowego z osobówką. Ranna została pasażerka osobówki. Na miejscu wypatku trwają czynności – droga całkowicie zablokowana.

 3. Komenda

 4. Wypadek drogowy w miejscowości Wejdyki, droga K 59.

  Giżyccy policjanci pracują na miejscu wypadku, do którego doszło na drodze K – 59. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca audi stracił panowanie nad autem i uderzył w seata. Jedna osoba w szpitalu.

 5. Giżycko

 6. Dwa wypadki w powiecie giżyckim. Trzy osoby trafiły do szpitala

  Podczas minionego weekendu w powiecie giżyckim doszło do dwóch wypadków. Pierwszy miał miejsce w m. Grajwo gm. Giżycko, a drugi na trasie Ryn-Wejdyki, gdzie kierująca jadąca oplem z dwójką dzieci uderzyła w nadjeżdżające z naprzeciwko volvo. Dzieci trafiły do szpitala

 7. Rejon I

 8. Rejon IV

 9. Kierownictwo

 10. Rejon II

Powrót na górę strony